FACILITÁTORSKÝ KURZ MUŽSKÉ CESTY- 
BOJOVNÍK

TRANSFORMAČNÍ VÝCVIK PRO MUŽE

PROCES PROMĚNY A ZNOVUZROZENÍ

Level 3 mužské cesty jen pro absolventy kurzu METAMORFÓZA

Zahrnuje:
11 výcvikových dní, 6 měsíců offline/online práce s facilitátory, 3 denní cesta za vizí lesem,
3 online setkání a mnoho výukových hodin na videích. 

Facilitátorský výcvik  je tu jak pro ty, co chtějí pracovat s lidmi, tak i pro ty, co zatím nechtějí předávat svoje vědomosti, ale rádi by na sobě pravidelně pracovali během delšího období.

Díky práci na sobě a seberozvojovým technikám budete procházet silnou transformací s podporou vašeho facilitátorského kruhu.

 • Cítíš potřebu se vyvíjet směrem k větší provázanosti se svým tělem, citlivostí, přírodou a společenstvím lidí kolem sebe? Cítíš potřebu osobní proměny?
 • Hledáš rovnováhu mezi přírodou a technologií? Chceš se v sobě lépe vyznat?
 • Vytvořit v sobě mír mezi rozumem a emocemi?
 • Chceš vytvářet vyživující vztahy?
 • Cítit víc energie a radosti ze života?

Zveme tě do společenství mužů, kde se tyto dovednosti naučíš. Jsou věci, které si nestačí přečíst. Je potřeba je zažít. Cítit. Potom se můžou jednoduše stát součástí tvého života.

Level 3 - Bojovník

Level 3 - Bojovník je zaměřen na osobní proměnu - provedeme tě technikami a zážitky, které ti pomohou lépe poznat sám sebe v různých situacích. Tím v tobě vznikne sebe-poznání a pevné sebe-vědomí.

Programu Level 3 - Bojovník se může zúčastnit každý muž, který absolvoval Sraz hustých mužů v tomto roce, nebo v minulých letech a seminář Metamorfóza.

Sebevědomí založené na poznání sama sebe.
To už ti zůstane napořád.

ZAČÍNÁME ZA:

TERMÍNY:

15. prosinec - květen
Online programy + offline setkání ve skupinách

7. - 11. 2. 2024
Zimní sraz hustých mužů
Váňův statek

Kus cesty
s Honzou Kusem
Vyberete si dle vlastní preference jeden z termínů:
Brdy: 27. - 28.1.2024
Český les: 2. - 3.3.2024
Brdy: 16. - 17.3.2024
Žďárské Vrchy: 13. - 14.4.2024

26. 4. - 1. 5. 2024
Závěrečný kemp
Centrum Červeněves,
Červeněves 91, 503 53 Smidary

Pozor!

Podmínkou pro účast na tomto výcviku je absolvování těchto seminářů:

 • Srazu hustých mužů - Level 1
 • Metamorfóza - SHM 2 Level 2

Výcvikem vás provedou

Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a srozumitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Ivo Janeček

„Nejsem žádný guru". Ivo nedává recepty na úspěch ani na štěstí. Žádné univerzální návody stejně neexistují. Jeho specializací je přechod po žhavých uhlících (firewalking), přes které za 18 let převedl tisíce lidí. Chůze po žhavých uhlících je pozitivním nabouráním stereotypu našeho všedního života.
www.firewalking.cz
www.nejsem.guru

Richard Gonzor

Přes 22 let učí muže i ženy jak mít atraktivní postavu, klid v hlavě a pohodové vztahy. Jeho životní cíl je vyrovnanost, fyzická zdatnost, nadhled, vnitřní síla, zvídavost a dětská radost i ve vysokém věku – tak, jak to měli kung fu mistři. Naučí vás lépe rozumět sami sobě a světu kolem vás.
www.mojesila.cz

Jan Kus

"Jdi svou vlastní cestou s otevřeným srdcem! A Tvé stopy, nechť jsou hodny následování!" Jan je zkušený průvodce jednotlivců a skupin na náročných cestách přírodou, kde vše má svůj jednoduchý, ale jasný, řád a smysl. Nabízí lidem prostor k poznání a přijetí sama sebe v jediném přirozeném prostředí, jakým jen příroda může být. Ukazuje lidem cestu k nalezení své vize a vlastního životního směru!

Martin Šebek

Jsem normální muž, který ve svém dosavadním životě prošel mnoha překážkami, syndromem hodného kluka, extrémní nesmělostí a uzavřeností, a nyní předávám dál, čím jsem si sám prošel skrze techniky vědomé práce s tělem a sexualitou, práce s emocemi, a také pomocí vedených šamanských rituálů, meditací a šamanských medicín (Rapé, Sananga, Kambo).

Michal Kučera

Pozice
Jsem podporovatel.

Na mužských kruzích, konzultacích a seminářích rád podporuji své klienty, aby se zorientovali zejména sami v sobě. Věřím, že každý musí překážky překonat sám, jinak se mu nepodaří postoupit do "dalšího levelu" života. Ale baví mě vybavovat lidi nástroji, schopnostmi, či nasměrováním tak, aby se netočili v kruzích a dokázali sami nacházet tu svojí pravou a jedinečnou cestu za naplněným životem.

Informace ke kurzu

Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu.

Ubytování na závěrečném kempu:

Centrum Červeněves
První den začínáme  večeří a končíme poslední den obědem.

Vícelůžkový pokoj + plná penze: 1400 Kč/den
Stan + plná penze: 1200 Kč/den

Ubytování ani stravu neposkytujeme, pouze uvádíme ceny provozovatele areálu, ve kterém kurz pořádáme.


PŘIHLÁŠKA NA VÝCVIK MUŽSKÉ CESTY - LEVEL 3 BOJOVNÍK

5.000,- Kč záloha + 20.800,- Kč doplatek 

Zahrnuje:

 • Přístup k online výukovým videím
 • Prosinec - březen
  Online programy + offline setkání ve skupinách

 • 7.2. - 11.2. 2024
  Sraz hustých mužů ZIMA
  Váňův statek
 • Kus cesty s Honzou Kusem

 • 26. 4. - 1. 5. 2024
  Závěrečný kemp
  Centrum Červeněves

Reference účastníků

O semináři s Richardem můžu říct… Chlapská společnost, jednoduché techniky, nabuzení energie, obohatil mě o nové kámoše, se kterými se dá o všem mluvit. Jsem nabitý a lehce se mohu dobíjet. Chceš na sobě něco změnit? JDI DO TOHO!
Fanda, 2020
Na kurzu se mi líbila celková atmosféra a společné sdílení. Pomohl mi ve vnímání sebe, své síly. Naučil jsem se nemít v rozporu své dvě polohy a nadchla mě úžasná meditace! Po absolvování všeho se cítím svobodně a báječně. Zároveň mi přinesl uvědomění, nad čím bych ve svém životě mohl popřemýšlet a co změnit.
Michal, 2021
Dostal jsem do stavu, že mi najednou vše, co dělám, přišlo zbytečné, marné a nikoho to nezajímá. Chvíli jsem to léčil chlastem, občas něčím tvrdším. Najednou jsem nevěděl, co bude dál. Pak mi jeden kámoš řekl o Richardovi a jeho kurzech. Jel jsem bez očekávání a měl jsem pocit, že tím aspoň zabiju další víkend. No, dopadlo to úplně jinak. Richard mi ukázal cestu, jak najít sám sebe, jak chápat spousty věcí, které se mi dějou a hlavně jak se k nim postavit. Děkuji, Richarde.
Karel, 2019
Sraz hustých mužů byl pro mě první kurz u Richarda a musím říct, že jet na něj, bylo moje nejlepší rozhodnutí roku 2017. Velká skupina mužů, společné sdílení problémů, techniky práce s emocemi a první zkušenost s meditací. Připadal jsem si jak Alenka v říši divů. Dnes mám za sebou celou mužskou cestu, která mi totálně změnila pohled na život a otevřela mi cesty, které jsem dříve neviděl. Upřímně říkám, pokud, chlapi, váháte, zkuste to risknout, nebudete litovat.
Tomáš, 2020
Kurz mi neskutečně sedl. Ještě den před kurzem jsem nevěděl, jestli přijedu. Byl jsem zrovna po rozchodu s manželkou, nevyspalý a celkově jsem na tom byl blbě... Po absolvování kurzu jsem dostal obrovskou energii a vnitřní sílu, daleko lépe spím. Dokážu se daleko lépe vcítit do svých dvou synů a daří se mi pracovat na tom, abych pro ně byl skutečná autorita, ne autorita založená na strachu. Proběhl nejdelší rozhovor v životě s mým otcem, za který mi dokonce poděkoval a snad se mi podařilo udělat rozhodující krok k tomu, abych přerušil prokletí naší mužské linie. Už dokážu říct kamarádovi, že ho mám rád a obejmout ho. Zásadním způsobem jsem se přiblížil svému životnímu poslání. Chci tobě a i tvým asistentům moc poděkovat.
Jirka, 2021