BUDDHABAR

Cesta a vize, život v souladu se srdcem
HOJNOST – LÁSKA – RADOST – PŘÍTOMNOST

Workshop pro muže,
kteří na sobě chtějí pracovat.

Buddhabar je součástí hlubokého uceleného výcviku pro muže Mužská cesta Richarda Vojíka.

„Muž objevuje poslání svého života v samotě, skrze situace, které jsou výzvou, a ve společnosti mužů, kteří nemají slitování pro jeho slabosti a lenost.“
David Deida

ZKUS SI UPŘÍMNĚ ODPOVĚDĚT NA TYTO OTÁZKY

 • Nevíš, co chceš a kam v životě jdeš?
 • Zajímají tě meditace a chceš prohloubit svoji zkušenost?
 • Zajímá tě, jak přitáhnout bohatství do všech úrovních svého života?
 • Chceš využít stín vlastní osobnosti a v něm najít svoje skryté dary?
 • Hledáš svou vizi?
 • Chceš najít sebe sama?
 • Chceš poznat a ovládnout vlastní skryté síly?
 • Chceš zažít podporu mužské skupiny?
 • Chceš se nabít putováním po lese meditacemi pod korunami smrků? 
 •  

Pokud na kteroukoliv otázku odpovíš ANO, je tato skupina pro tebe.

Co zažiješ a jaké techniky vyzkoušíš

 • Poznáš co je meditace a meditační retreat.
 • Jak posilovat svoji vizi.
 • Proč mi vize nefunguje co brání mému bohatství.
 • Jak posílit svůj systém tak, aby unesl bohatství a úspěch.
 • Jak najít zdroje pro naše projekty.
 • Využití vlastních „špatných a nepřijímaných“ vlastností pro pozitivní cíle.
 • Cetsa šumavou. 

Bude zde dostatek času na vaše otázky. 

Začátek za

TERMÍN AKCE

Zahájení: 9.4. 2021 v 19:00
Ukončení: 11.4. 2021 v 15:00

MÍSTO KONÁNÍ

Kolinec 314
34142

 

Reference účastníků

Na kurzu se mi líbila celková atmosféra a společné sdílení. Pomohl mi ve vnímání sebe, své síly. Naučil jsem se nemít v rozporu své dvě polohy a nadchla mě úžasná meditace! Po absolvování všeho se cítím svobodně a báječně. Zároveň mi přinesl uvědomění, nad čím bych ve svém životě mohl popřemýšlet a co změnit.
Michal, 2017

Kurzem vás provede

Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a srozumitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Informace ke kurzu

 

Cena za pracovní pobyt:  4200 Kč  V ceně ubytování a strava.

Asistentská cena: 1400 Kč (ubyt a strava)

Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu.

Ubytování:
Na matraci v sále ve vlastním spacáku

Začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem.

Ubytování ani stravu neposkytujeme, pouze uvádíme ceny provozovatele areálu, ve kterém kurz pořádáme.


PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Reference účastníků

Sraz hustých mužů byl pro mě první kurz u Richarda a musím říct, že jet na něj, bylo moje nejlepší rozhodnutí roku 2017. Velká skupina mužů, společné sdílení problémů, techniky práce s emocemi a první zkušenost s meditací. Připadal jsem si jak Alenka v říši divů. Dnes mám za sebou celou mužskou cestu, která mi totálně změnila pohled na život a otevřela mi cesty, které jsem dříve neviděl. Upřímně říkám, pokud, chlapi, váháte, zkuste to risknout, nebudete litovat.
Tomáš, 2017
O semináři s Richardem můžu říct… Chlapská společnost, jednoduché techniky, nabuzení energie, obohatil mě o nové kámoše, se kterými se dá o všem mluvit. Jsem nabitý a lehce se mohu dobíjet. Chceš na sobě něco změnit? JDI DO TOHO!
Fanda, 2018
Dostal jsem do stavu, že mi najednou vše, co dělám, přišlo zbytečné, marné a nikoho to nezajímá. Chvíli jsem to léčil chlastem, občas něčím tvrdším. Najednou jsem nevěděl, co bude dál. Pak mi jeden kámoš řekl o Richardovi a jeho kurzech. Jel jsem bez očekávání a měl jsem pocit, že tím aspoň zabiju další víkend. No, dopadlo to úplně jinak. Richard mi ukázal cestu, jak najít sám sebe, jak chápat spousty věcí, které se mi dějou a hlavně jak se k nim postavit. Děkuji, Richarde.
Karel, 2018
Richarde, Tvoj kurz ma veľmi posunul. Myslel som si, že ja mužskú skupinu nepotrebujem, no, dosť výrazne som sa mýlil. Potrebujem a potrebovať budem a čo je dobré, že už viem kam sa možem obrátiť.
Lubo, 2018
Kurz mi neskutečně sedl. Ještě den před kurzem jsem nevěděl, jestli přijedu. Byl jsem zrovna po rozchodu s manželkou, nevyspalý a celkově jsem na tom byl blbě... Po absolvování kurzu jsem dostal obrovskou energii a vnitřní sílu, daleko lépe spím. Dokážu se daleko lépe vcítit do svých dvou synů a daří se mi pracovat na tom, abych pro ně byl skutečná autorita, ne autorita založená na strachu. Proběhl nejdelší rozhovor v životě s mým otcem, za který mi dokonce poděkoval a snad se mi podařilo udělat rozhodující krok k tomu, abych přerušil prokletí naší mužské linie. Už dokážu říct kamarádovi, že ho mám rád a obejmout ho. Zásadním způsobem jsem se přiblížil svému životnímu poslání. Chci tobě a i tvým asistentům moc poděkovat.
Jirka, 2018