DARK SIDE

Go deeper

Pokročilá skupina
pro účastníky mužských skupin

ČEKÁ TĚ NĚKOLIK ÚŽASNÝCH TECHNIK
A PŘEKVAPENÍ:

  • Mapování stínu
  • Tři levely podle Deidy
  • Rituál přezdívaný Kapučíno 
  • Ledová meditace v Máchově jezeře
  • Masáže a práce s otcovskou energií
  • Meditace na pozorovatele
  • Úžasné sdílení
  • A samozřejmně parta HUSTÝCH MUŽŮ

Nakonec je vlastně jedno, co budem přesně dělat, protože už jen to, že se sejdeme, je velmi unikátní.

Začátek za

TERMÍN AKCE

Zahájení: 7. 2. 2020 ve 20:00
Konec:  9. 2. 2020 ve 14:00

MÍSTO KONÁNÍ

Skalka u Doks 22
472 01 Doksy

(+420) 774 888 108
deva@ekodomy.eu

Kurzem vás provede

Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a srozumitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Informace ke kurzu

Termín:  7. - 9. 2. 2020
Kurzovné:  3.300 Kč 
Sleva pro lenochy a ty, co nemají prachy – 1.500 Kč

Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu.

Ubytování:
V centru osobního rozvoje Skalka 22, Skalka u Doks
Pokoj + plná penze: 1.650 Kč
Na matraci v sále ve vlastním spacáku + plná penze: 1.350 Kč

Strava:
Bohatá a chutná vegetariánská kuchyně.
Začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem.

Ubytování ani stravu neposkytujeme, pouze uvádíme ceny provozovatele areálu, ve kterém kurz pořádáme.


PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Reference účastníků

Na kurzu se mi líbila celková atmosféra a společné sdílení. Pomohl mi ve vnímání sebe, své síly. Naučil jsem se nemít v rozporu své dvě polohy a nadchla mě úžasná meditace! Po absolvování všeho se cítím svobodně a báječně. Zároveň mi přinesl uvědomění, nad čím bych ve svém životě mohl popřemýšlet a co změnit.
Michal, 2017
O semináři s Richardem můžu říct… Chlapská společnost, jednoduché techniky, nabuzení energie, obohatil mě o nové kámoše, se kterými se dá o všem mluvit. Jsem nabitý a lehce se mohu dobíjet. Chceš na sobě něco změnit? JDI DO TOHO!
Fanda, 2018
Dostal jsem do stavu, že mi najednou vše, co dělám, přišlo zbytečné, marné a nikoho to nezajímá. Chvíli jsem to léčil chlastem, občas něčím tvrdším. Najednou jsem nevěděl, co bude dál. Pak mi jeden kámoš řekl o Richardovi a jeho kurzech. Jel jsem bez očekávání a měl jsem pocit, že tím aspoň zabiju další víkend. No, dopadlo to úplně jinak. Richard mi ukázal cestu, jak najít sám sebe, jak chápat spousty věcí, které se mi dějou a hlavně jak se k nim postavit. Děkuji, Richarde.
Karel, 2018
Kurz mi neskutečně sedl. Ještě den před kurzem jsem nevěděl, jestli přijedu. Byl jsem zrovna po rozchodu s manželkou, nevyspalý a celkově jsem na tom byl blbě... Po absolvování kurzu jsem dostal obrovskou energii a vnitřní sílu, daleko lépe spím. Dokážu se daleko lépe vcítit do svých dvou synů a daří se mi pracovat na tom, abych pro ně byl skutečná autorita, ne autorita založená na strachu. Proběhl nejdelší rozhovor v životě s mým otcem, za který mi dokonce poděkoval a snad se mi podařilo udělat rozhodující krok k tomu, abych přerušil prokletí naší mužské linie. Už dokážu říct kamarádovi, že ho mám rád a obejmout ho. Zásadním způsobem jsem se přiblížil svému životnímu poslání. Chci tobě a i tvým asistentům moc poděkovat.
Jirka, 2018