OTEC A SYN

červen

Přivítej svého syna v mužském světě a předej mu sílu, která ti byla odpírána.

Přechodové rituály kluka v mladého muže
s Richardem Vojíkem a Ivo Janečkem

Věnuji se svému synovi méně než bych měl…

Otec a syn je seminář pro všechny otce, kteří nechtějí jen tak promarnit dětství svého syna a chtějí se aktivně zapojit v jeho rozvoji.

Někteří z mužů měli to štěstí, že potkali někoho, kdo je dobře připravil pro život. Tento člověk je provedl do dalšího stádia, ať už to byla chvíle kdy dostal sirky, nůž, nebo možná vysvětlení k sexualitě, jak fungují ženy a jak zvládat jejich emocionalitu a nerozhodnost...

A třeba také v důležité chvíli chlapce postavil před nějaký úkol, který se zdál zdánlivě nesplnitelný, a stál mu za zády, když se znovu a znovu pokoušel o jeho splnění. Jakmile se to povedlo, připravil pro něj dar nebo pořádnou chlapskou oslavu.

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA PRO ŽENY MATKY
Pošlete nám syna (i když jste samotná žena se synem nebo ve vztahu, kde je nefunkční otec, nebo táta prostě nemůže přijet.) a my ho provedeme všemi rituály s mužem („adoptivním tátou”), který se o něj postará a provede ho skrze celý program.

TENTO SEMINÁŘ JE I PRO MUŽE BEZ SYNA

Co zažiješ a jaké techniky vyzkoušíš

  • Přechod přes žhavé uhlí.

  • Rituál přivítání syna mezi muže.
  • Jak transformovat agresivitu.

  • Jak vyléčit bolesti zaseté v dětství z nefunkčního vztahu s otcem skrze silný, pravdivý a léčivý zážitek.

  • Jak pozitivně využít divokou mužskou sílu pro dosahování cílů a dotahování věcí.

  • Mužská pospolitost a síla mužské skupiny.

  • Hry, které probouzejí v mladém muži mužské aspekty: sílu, čest, spolupráci, moudrost a divokost.

Techniky, které používáme, jsou zaměřené mimo věk a zasáhnou každého.
Na jednu stranu inspirujeme a zároveň se měníme k lepšímu...

Otcové, vezměte i své otce (dědy), aby podpořili své vnuky na jejich cestě.

Začátek za

TERMÍN AKCE

Zahájení: 14. 6. 2023 v 19:00
Konec: 16. 6. 2023 ve 15:00

MÍSTO KONÁNÍ

Váňův Statek – Dubovice
Dubovice 28
Pelhřimov, 393 01, ČR

Telefon: +420 702 064 104
www.vanuv-statek.cz

Reference účastníků

Ahoj Richarde a Michale, chtěla bych vám poděkovat za to, že jste se na Váňově statku postarali o mého syna Daniela. Člověk by prý neměl mít očekávání… Já jsem měla přání, aby se probudil. Myslím, že se to podařilo :-). Nejen, že by se rád v září účastnil chození po uhlících, ale cestou domů řekl: “Ono to asi není tak jednoduchý, aby při tom bylo oběma dobře.” (Asi nepoužívám úplně přesná slova, ale myšlenku to vystihuje.) Děkuji tedy za všechny dívky a ženy, které Daniel ve svém životě potká :-).
Hanka, máma 15letého Davida, 2016

Kurzem vás provedou

Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a srozumitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Ivo Janeček

„Nejsem žádný guru". Ivo nedává recepty na úspěch ani na štěstí. Žádné univerzální návody stejně neexistují. Jeho specializací je přechod po žhavých uhlících (firewalking), přes které za 18 let převedl tisíce lidí. Chůze po žhavých uhlících je pozitivním nabouráním stereotypu našeho všedního života.

Informace ke kurzu

Termín:  14. 6. – 16. 6. 2024
Kurzovné:
Otec: 3.500 Kč
Syn nad 10 let/ děda: 1.500 Kč
Syn do 10 let: 1.000 Kč
2. syn: 500 Kč 

Samotný syn 4.000 Kč
Dva samotní synové 5000 Kč

Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu.

Ubytování: 
V penzionu Váňův statek, Dubovice u Pelhřimova
Pokoj se sociálním zařízením + plná penze: 2.720 Kč (Dítě do 12 let 1.660 Kč)
Pokoj bez sociálního zařízení + plná penze: 2.520 Kč (Dítě do 12 let 1.460 Kč)

Strava:
Snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře výběr z několika jídel (masitá i bezmasá strava).
Začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem.

Ubytování ani stravu neposkytujeme, pouze uvádíme ceny provozovatele areálu, ve kterém kurz pořádáme.

Reference účastníků

Dostal jsem do stavu, že mi najednou vše, co dělám, přišlo zbytečné, marné a nikoho to nezajímá. Chvíli jsem to léčil chlastem, občas něčím tvrdším. Najednou jsem nevěděl, co bude dál. Pak mi jeden kámoš řekl o Richardovi a jeho kurzech. Jel jsem bez očekávání a měl jsem pocit, že tím aspoň zabiju další víkend. No, dopadlo to úplně jinak. Richard mi ukázal cestu, jak najít sám sebe, jak chápat spousty věcí, které se mi dějou a hlavně jak se k nim postavit. Děkuji, Richarde.
Karel, 2018
Sraz hustých mužů byl pro mě první kurz u Richarda a musím, říct, že jet na něj, bylo moje nejlepší rozhodnutí roku 2017. Velká skupina mužů, společné sdílení problémů, techniky práce s emocemi a první zkušenost s meditací. Připadal jsem si jak Alenka v říši divů. Dnes mám za sebou celou mužskou cestu, která mi totálně změnila pohled na život a otevřela mi cesty, které jsem dříve neviděl. Upřímně říkám, pokud, chlapi, váháte, zkuste to risknout, nebudete litovat.
Tomáš, 2017
O semináři s Richardem můžu říct… Chlapská společnost, jednoduché techniky, nabuzení energie, obohatil mě o nové kámoše, se kterými se dá o všem mluvit. Jsem nabitý a lehce se mohu dobíjet. Chceš na sobě něco změnit? JDI DO TOHO!
Fanda, 2018
Kurz mi neskutečně sedl. Ještě den před kurzem jsem nevěděl, jestli přijedu. Byl jsem zrovna po rozchodu s manželkou, nevyspalý a celkově jsem na tom byl blbě... Po absolvování kurzu jsem dostal obrovskou energii a vnitřní sílu, daleko lépe spím. Dokážu se daleko lépe vcítit do svých dvou synů a daří se mi pracovat na tom, abych pro ně byl skutečná autorita, ne autorita založená na strachu. Proběhl nejdelší rozhovor v životě s mým otcem, za který mi dokonce poděkoval a snad se mi podařilo udělat rozhodující krok k tomu, abych přerušil prokletí naší mužské linie. Už dokážu říct kamarádovi, že ho mám rád a obejmout ho. Zásadním způsobem jsem se přiblížil svému životnímu poslání. Chci tobě a i tvým asistentům moc poděkovat.
Jirka, 2018
Na kurzu se mi líbila celková atmosféra a společné sdílení. Pomohl mi ve vnímání sebe, své síly. Naučil jsem se nemít v rozporu své dvě polohy a nadchla mě úžasná meditace! Po absolvování všeho se cítím svobodně a báječně. Zároveň mi přinesl uvědomění, nad čím bych ve svém životě mohl popřemýšlet a co změnit.
Michal, 2017