Mužská cesta 
METAMORFÓZA -SHM2

ŽÍT NAPLNO
ŽÍT V HARMONII SE SEBOU A SVÝM POSLÁNÍM
Pokročilý seminář, 
 pokračování Srazu hustých mužů.

Přihlas se na sraz hustých mužů, dokud je čas. Kurz se koná už v září 2024.

Zahájení: Středa 13. 11. 2024 v 19:00
Konec: Neděle 17. 11. 2024 v 15:00

Možná není moc co představovat, neb nás znáš z Husťáků.

Tak jdem rovnou na věc.
Připravili jsme pro tebe další nadupanej level SHM 2 - Metamorfóza  Po jeho absolvování můžeš pokračovat v  transformačním výcviku Level 3 - Bojovník.

Pokud se chceš namočit do podobné atmosféry mezi ty nejzapálenější a chceš na sobě zamakat, posunout se a nebo jen nabít energií, tak pro tebe jsme Metamorfózu stvořili. 
POJĎ DO TOHO S NÁMA!!!  

Spousta z vás psala, jak se váš život změnil po návratu z Husťáků.
Metamorfóza na to chce navázat a dát vám nástroje, jak posunout váš život tam, kam si přejete. V partnerství i v poslání.

Jeho hlavním cílem je prohloubit zkušenosti z Husťáků. Dodat prostor, kde se můžete rozložit, složit a zároveň nabrat sílu na to, co přijde potom - ŽIVOT!

Pojď se znovu napojit na tu skvělou atmosféru a přidej si do života další skills.
Pokud jsi na Husťácích zažil transformaci, tak tady ji velmi silně prohloubíš.

Co nabízíme:

SHM 2 - Metamorfóza ti pomůže:

  • Získat nový pohled na věci, co prožíváš - zjistíš, že mezi chlapama je někdo, kdo už podobnou věc jako ty zažil a jeho zkušenost ti pomůže najít řešení pro sebe.
  • Dodat energii do života - sraz prostě nabíjí a to na dlouho.
  • Uzavřít nová přátelství - často na celý život.
  • Posunout se na nový level svého života profesně i vztahově.

Seminář je výjimečný i tím, že jednotlivé dny jsou vedeny jedním z hlavních lektorů v jeho stylu. Tím pádem máš jedinečnou možnost během jednom kurzu zažít tři různé cesty ke stejným dveřím - ke dveřím do prostoru života podle tebe! Nejvíc prospěješ světu, když budeš sám sebou. Tím, kdo doopravdy jsi ve svém nitru.

Pojď s námi vykročit na dobrodružnou cestu, kterou je
posunutí tvého života na nový level!

Pozor!

  • Tento kurz je otevřen pro všechny absolventy SHM*
    Během semináře nebo po jeho skončení se můžeš rozhodnout, zda chceš pokračovat v transformačním výcviku Level 3 - Bojovník.

*Po dohodě umožňujeme účast i absolventům jiných mužských výcviků. Napiš nám!

Programem vás provedou

Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a srozumitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Ivo Janeček

„Nejsem žádný guru". Ivo nedává recepty na úspěch ani na štěstí. Žádné univerzální návody stejně neexistují. Jeho specializací je přechod po žhavých uhlících (firewalking), přes které za 18 let převedl tisíce lidí. Chůze po žhavých uhlících je pozitivním nabouráním stereotypu našeho všedního života.
www.firewalking.cz
www.nejsem.guru

Richard Gonzor

Přes 22 let učí muže i ženy jak mít atraktivní postavu, klid v hlavě a pohodové vztahy. Jeho životní cíl je vyrovnanost, fyzická zdatnost, nadhled, vnitřní síla, zvídavost a dětská radost i ve vysokém věku – tak, jak to měli kung fu mistři. Naučí vás lépe rozumět sami sobě a světu kolem vás.
www.mojesila.cz
Richard Vojík - Co potkáš v mém dni:

Pořádná motivační meditace. Práce s tělem jako s barometrem, co dělat v životě -  cíl a poslání. Meditace na pozorovatele v plné verzi s cirkulací a dalšími technikami rozšiřujícími to, co jsi se naučil na SHM. Odpovědi na otázky a pár dalších překvapení. 

Víc se mi teď slibovat nechce, protože vím, že můj den bude jízda... Těším se na tebe .... 

Richard Gonzor - Co si odneseš z mého programu:

Neurotypy - pochopíš, proč ti některé věci ve tvém životě přijdou „normální“ a jiné ne. A proč to mají ostatní chlapi jinak. A přestaneš se nutit do věcí, které k tobě nepatří. A budeš s tím v pohodě.
Emoce - proč je důležité, aby tekly tvým životem. Každá emoce je dobrá - jen se potřebuješ naučit, jak je vyjadřovat tak, aby neubližovaly tobě ani tvým blízkým. Naučíš se prakticky a jednoduše, jak na to. A budeš mít šťávu! Protože emoce jsou šťávou tvého života!
Jak si poradit se svým strachem - strach může být ochránce anebo věznitel. Polož si otázku - „Co bych dělal ve svém životě jinak, pokud by mne nesvazoval strach?“ Pokud něco objevíš, tak tě provedu postupem, jak se ze zajetí strachu vymanit. A dělat v životě po čem toužíš.
Box trochu jinak - box není jenom pro tupé hlavy milující násilí. Pojď vyzkoušet, jak tě box může naučit osvobodit svou sílu a cítit se skvěle. Vše pod mým hravým a bezpečným vedením.

Ivo Janeček - Co si zažiješ se mnou:

Dech - hlas - pohyb. Tři klíče ke změně. Tři klíče k cestě dovnitř a zpět.
Metamorfóza je proces, kdy se housenka zakuklí, v kukle se zcela rozloží na tekutinu a z ní se přemění v motýla, který se musí prodrat z kukly ven.  Metamorfóza pro mě symbolizuje proces osobního rozvoje, kdy se v první fázi musíme podívat dovnitř, do sebe, abychom zjistili, co jsme zač, jaké jsou naše touhy, potřeby a hranice. Potom se můžeme rozhodnout, co si ponecháme, čeho se zbavíme a co proměníme.
Dech, hlas a pohyb jsou prostředky, které nám tuto cestu otevřou, provedou nás po ní a pomohou nám vydrat se z kukly a vyletět jako nádherný motýl na rozkvetlou louku života.
Dech, hlas a pohyb použijete různým způsobem, abyste prošli cestu vlastní METAMORFÓZY.

Informace ke kurzu

Kurzovné - 10.990 Kč

Kurzovné - 8.800 Kč (do 17.9. 2024)

Kurzovné 5.500 Kč (pro účastníky do 25 let)

Opakovaná účast: Podruhé: 5.500,-

Potřetí a vícekrát: 3.300,-

Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu.

Harmonogram

Středa 13.11. 2024 od 20:00 - neděle 17.11. 2024 do 14:00

Registrace začíná ve středu v 18 hodin, v 19 hodin je večeře, program začne krátce po 20:00.

Místo

Váňův statek, Dubovice 28, 393 01 Pelhřimov

Ubytování a strava

Pokoj se sociálním zařízením + plná penze: 5.440 Kč 

Pokoj bez sociálního zařízení + plná penze: 5.050 Kč 

Spaní ve vlastním stanu + plná penze: 3.840 Kč

Strava formou švédských stolů (masitá i vegetariánská)

Reference účastníků

O semináři s Richardem můžu říct… Chlapská společnost, jednoduché techniky, nabuzení energie, obohatil mě o nové kámoše, se kterými se dá o všem mluvit. Jsem nabitý a lehce se mohu dobíjet. Chceš na sobě něco změnit? JDI DO TOHO!
Fanda, 2020
Na kurzu se mi líbila celková atmosféra a společné sdílení. Pomohl mi ve vnímání sebe, své síly. Naučil jsem se nemít v rozporu své dvě polohy a nadchla mě úžasná meditace! Po absolvování všeho se cítím svobodně a báječně. Zároveň mi přinesl uvědomění, nad čím bych ve svém životě mohl popřemýšlet a co změnit.
Michal, 2021

Přihláška na kurz  SHM 2 - METAMORFÓZA 

Reference účastníků

Dostal jsem do stavu, že mi najednou vše, co dělám, přišlo zbytečné, marné a nikoho to nezajímá. Chvíli jsem to léčil chlastem, občas něčím tvrdším. Najednou jsem nevěděl, co bude dál. Pak mi jeden kámoš řekl o Richardovi a jeho kurzech. Jel jsem bez očekávání a měl jsem pocit, že tím aspoň zabiju další víkend. No, dopadlo to úplně jinak. Richard mi ukázal cestu, jak najít sám sebe, jak chápat spousty věcí, které se mi dějou a hlavně jak se k nim postavit. Děkuji, Richarde.
Karel, 2019