Otevírání srdce (Kmen) 

pro páry i jednotlivce

JEN PRO ABSOLVENTY CORETOUCH, LSP A NEBO JINÝCH CARPEDIEM.
NEBO NA DOTAZ

Co zažiješ a jaké techniky vyzkoušíš

Ahoj jsem moc rád, že se k tobě dostala tahle pozvánka. Protože tahle skupina je pro mne výjimečná, je to skupina skvělých, hlubokých lidí, co na sobě chtějí pracovat. Ps: zde jste popis skupiny….
Skupina pro přátele, kteří chtějí společně zažívat meditovat, podporovat se v seberozvoji. Pro ty, kteří chtějí v bezpečí přátel zkoumat, jak se více otevřít lásce, životu. Budeme se potkávat na víkendových setkáních, kde můžete očekávat: Řízené meditace k danému víkendu.
Kruhové rituály. Práce s hranicemi, sexualitou. Koučovaci techniky. Vědomé divadlo. Skupina volná a přitom pokračovací.
Skupina vznikla jako vesmírný úkol při čtení od jedné mé kamarádky vědmy.
Těším se, koho KMEN přitáhne. Váš Richard

  • Známá Richardova Kruhová cvičení. 
  • Jak otevřít partnera lásce pomocí dechu a hry polarit.
  • Temné i světlé využijeme pro podporu vztahu a sexuality v partnerství.
  • Jak zprávně penetrovat ženu nejen intimně.
  • Jak přitahovat toho pravého jak se otevřít do vztahu (i pokud už ve vztahu jsi).
  • Jak se otevřít naplno lásce ve vztahu.
  • Technika cirkulace podle Davida deidy. 

Díky cvičením v kruhu a střídáním partnerů můžete zažít, které partnerské vzorce vás omezují a které podporují váš vztah.

Začátek za

TERMÍN AKCE

Zahájení: 27.1. 2023 v 19:00
Ukončení: 29.1. 2023  v 15:00

MÍSTO KONÁNÍ

Centrum Červeněves

Červeněves 91, Smidary 

 

Reference účastníků

Na kurzu se mi líbila celková atmosféra a společné sdílení. Pomohl mi ve vnímání sebe, své síly. Naučil jsem se nemít v rozporu své dvě polohy a nadchla mě úžasná meditace! Po absolvování všeho se cítím svobodně a báječně. Zároveň mi přinesl uvědomění, nad čím bych ve svém životě mohl popřemýšlet a co změnit.
Michal, 2017

Kurzem vás provede

Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a srozumitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Informace ke kurzu

Cena: 3100

Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu.

Centrum Červeněves
Ubytování: 

Vícelůžkový pokoj se spol. sociálním zařízením + bohatá plná penze: 2 500 Kč

Strava:
Začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem. Snídaně formou švédského stolu, masový oběd, sladká svačina, vegetariánská večeře.

 

Ubytování ani stravu neposkytujeme, pouze uvádíme ceny provozovatele areálu, ve kterém kurz pořádáme.


PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Reference účastníků

Sraz hustých mužů byl pro mě první kurz u Richarda a musím říct, že jet na něj, bylo moje nejlepší rozhodnutí roku 2017. Velká skupina mužů, společné sdílení problémů, techniky práce s emocemi a první zkušenost s meditací. Připadal jsem si jak Alenka v říši divů. Dnes mám za sebou celou mužskou cestu, která mi totálně změnila pohled na život a otevřela mi cesty, které jsem dříve neviděl. Upřímně říkám, pokud, chlapi, váháte, zkuste to risknout, nebudete litovat.
Tomáš, 2017
O semináři s Richardem můžu říct… Chlapská společnost, jednoduché techniky, nabuzení energie, obohatil mě o nové kámoše, se kterými se dá o všem mluvit. Jsem nabitý a lehce se mohu dobíjet. Chceš na sobě něco změnit? JDI DO TOHO!
Fanda, 2018
Dostal jsem do stavu, že mi najednou vše, co dělám, přišlo zbytečné, marné a nikoho to nezajímá. Chvíli jsem to léčil chlastem, občas něčím tvrdším. Najednou jsem nevěděl, co bude dál. Pak mi jeden kámoš řekl o Richardovi a jeho kurzech. Jel jsem bez očekávání a měl jsem pocit, že tím aspoň zabiju další víkend. No, dopadlo to úplně jinak. Richard mi ukázal cestu, jak najít sám sebe, jak chápat spousty věcí, které se mi dějou a hlavně jak se k nim postavit. Děkuji, Richarde.
Karel, 2018
Richarde, Tvoj kurz ma veľmi posunul. Myslel som si, že ja mužskú skupinu nepotrebujem, no, dosť výrazne som sa mýlil. Potrebujem a potrebovať budem a čo je dobré, že už viem kam sa možem obrátiť.
Lubo, 2018
Kurz mi neskutečně sedl. Ještě den před kurzem jsem nevěděl, jestli přijedu. Byl jsem zrovna po rozchodu s manželkou, nevyspalý a celkově jsem na tom byl blbě... Po absolvování kurzu jsem dostal obrovskou energii a vnitřní sílu, daleko lépe spím. Dokážu se daleko lépe vcítit do svých dvou synů a daří se mi pracovat na tom, abych pro ně byl skutečná autorita, ne autorita založená na strachu. Proběhl nejdelší rozhovor v životě s mým otcem, za který mi dokonce poděkoval a snad se mi podařilo udělat rozhodující krok k tomu, abych přerušil prokletí naší mužské linie. Už dokážu říct kamarádovi, že ho mám rád a obejmout ho. Zásadním způsobem jsem se přiblížil svému životnímu poslání. Chci tobě a i tvým asistentům moc poděkovat.
Jirka, 2018