ŽENY A S€X
MUŽI A LÁSKA

Brno

Porozumte rozdílům mezi muži a ženami

Oblíbená přednáška Richarda Vojíka, ve které vám odpoví na otázku, v čem jsou ženy a muži odlišní, jak těmto rozdílům porozumět a pracovat s nimi.

Kurz je z části jako přednáška s výkladem a také jako prožitkový seminář.

Co se dozvíš a pochopíš 

  • Jak pochopit rozdíly mezi muži a ženami a pracovat s nimi ve vztahu.
  • Jak muže otevřít lásce, být pro něj tou, kterou bude milovat a chránit.
  • Jak může muž využít intuici ženy pro svůj život.
  • Jak můžeme s partnerem zažívat radost ve vztahu.
  • Jak žena může díky muži zažívat podporu, pochopení a hloubku vztahu.
  • Zboříme mýty kolem sexu a vztahů.
  • Jak prohloubit zamilovanost ve vztahu.
  • A mnoho dalšího...

Začátek za

TERMÍN AKCE

Zahájení: 8.11.2021 v 20:00
Konec:  ve 22:30

MÍSTO KONÁNÍ

Brno, Seifertova 22

Kurzem Vás provede

Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a srozumitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Informace ke kurzu

Termín: 118. 10. 2021, 20:00 – 22:30
Kurzovné:  450 Kč


PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Reference účastníků

Na kurzu se mi líbila celková atmosféra a společné sdílení. Pomohl mi ve vnímání sebe, své síly. Naučil jsem se nemít v rozporu své dvě polohy a nadchla mě úžasná meditace! Po absolvování všeho se cítím svobodně a báječně, zároveň mi přinesl uvědomění, nad čím bych ve svém životě mohl popřemýšlet a změnit.
Michal, 2017
O semináři s Richardem můžu říct… Chlapská společnost, jednoduché techniky, nabuzení energie. Obohatil mě o nové kámoše, se kterými se dá o všem mluvit. Jsem nabitý a lehce se mohu dobíjet. Chceš na sobě něco změnit? JDI DO TOHO!
Fanda, 2018
Sraz hustých mužů byl pro mě první kurz u Richarda a musím, říct, že jet na něj, bylo moje nejlepší rozhodnutí roku 2017. Velká skupina mužů, společné sdílení problémů, techniky práce s emocemi a první zkušenost s meditací. Připadal jsem si jak Alenka v říši divů. Dnes mám za sebou celou mužskou cestu, která mi totálně změnila pohled na život a otevřela mi cesty, které jsem dříve neviděl. Upřímně říkám, pokud chlapi váháte, zkuste to risknout, nebudete litovat.
Tomáš, 2017
Dostal jsem do stavu, že mi najednou vše, co dělám, přišlo zbytečné, marné a nikoho to nezajímá. Chvíli jsem to léčil chlastem, občas něčím tvrdším a nevěděl, co bude dál. Pak mi jeden kámoš řekl o Richardovi a jeho kurzech. Jel jsem bez očekávání a měl pocit, že tím aspoň zabiji další víkend. No, řeknu vám, dopadlo to úplně jinak. Richard mi ukázal cestu, jak najít sám sebe, jak chápat spousty věcí, které se mi dějí a hlavně jak se k nim postavit. Děkuji, Richarde.
Karel, 2018