PRÁCE S TĚLEM
PROFESIONÁLNÍ VÝCVIKY

PROČ PRÁCE S TĚLEM TAK RYCHLE POMÁHÁ?

Naše tělo v sobě nese otištěné vše od našeho dětství až k současnému okamžiku. Tato zkušenost nám pomáhá, ale i limituje naše prožívání na to, co si dovolíme.

Pokud pracujeme s tělem, může se, co je zatuhlé, uvolnit a díky tomu se uvolní i naše myšlení. To nám pak dovolí žít kvalitněji náš život. Zlepší se naše partnerství a hlavně jeho intimní část.

V neposlední řadě vám tato práce pomůže být skvělým milencem a milenkou. Naučíte se plně prožívat chvíle strávené s partnerem bez toho, aby vás omezovaly vaše staré ztuhlé vzorce.

REFERENCE CORE TOUCH

CORE TOUCH I 

Škola celostní smyslné masáže = 10denní transformační výcvik
Nejucelenější a nejhlubší výcvik v oblasti celostní smyslné (tantrické) masáže v ČR a většině dalších zemích Evropy.
Jedinečná cesta nejen ke zvládnutí postupu a technik, ale především jejich hluboké zažití a cesty do vlastního nitra i k duši ostatních.

Kurz je zakončen CERTIFIKÁTEM ŠKOLY EASE

CORE TOUCH II

Pokročilý výcvik pro absolventy
CORE TOUCH® I: Školy celostní smyslné masáže
Výcvik výcvik probíhá 1× ročně a je určen těm, co chtějí pomáhat ostatním lidem v oblasti sexuality a partnerství.

Zejména pro bodyworkery, lektory sexu, instruktory jógy, psychology a pracovníky zdravotní péče. Ale také pro ty, kteří chtějí projít opravdu hlubokou cestu transformace sebe sama a rozšíření svých možností vnímání a prožívání.

AKTUÁLNÍ KURZY PRÁCE S TĚLEM

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.

Reference CORE TOUCH I

10 dnů intenzivního výcviku Core Touch pod vedením Denisy a Richarda bylo nezapomenutelným zážitkem... Potrvá znovu v každém z vás, kteří budete mít chuť a sílu se vydat na cestu k sobě sama. Je krásné vidět měnící se tváře a životy těch, kteří se touto cestou nebojí jít.
Petr Lexa
“Desetiden mi změnil život a konečně jsem tam přijal sám sebe bez podmínek, takový jaký jsem… od té doby žiju úplně jiný život…”
Martin Šebek

Reference CORE TOUCH II

"Byla to snad nejlepší dovolená v mém životě! Jsem úplně po okraj plná dojmů, zážitků, aha momentů, nových pocitů, uvědomění a... a... spousty dalších esencí... Mám pocit, že dýchám úplně jiný vzduch, a že najednou se v mém životě objevilo tolik krásy a radosti z "obyčejných okamžiků všedních dní..."
Jana Strejcová
Vydala jsem se s vámi na krásnou cestu proměny a poznání. Občas to sice bolí, ale každá "cihla", kterou ze svého batohu odložím, přináší úlevu, smích a pohodu.
Katka Juttnerová