ŠKOLA ŠTASTNÉHO PARTNERSTVÍ

Kurzy pro páry

Vede Richard Vojík s Denisou Říha Palečkovou
Intimní kurzy pro páry a milence, kteří mají nebo chtějí mít skvělé partnerství. V těchto kurzech si zlepšíte komunikaci, pochopíte vzájemnou polaritu a naučíte se techniku vědomého milování.

Výuka probíhá formou výkladu. Vše intimní se odehrává na hotelových pokojích.
Kurzy jsou pro úplné začátečníky i pro velmi pokročilé.

ZAMILUJTE SE ZNOVU NEBO JEŠTĚ VÍCE DO SVÉHO PARTNERA

„Velký dík Denise a Richardovi, za jejich otevřenost, pochopení, za pocit bezpečí. Začínám přepisovat vlastní kapitolu týkající se sexu.“
Kačka
„Konečně jsem pochopil věci, o kterých jsme se v mládí doma, ani ve škole neučili. Věci tak důležité pro život a tak opomíjené školským systémem.“
Tomáš
„Jako bych se znovu zamilovala a i když už uběhly skoro dva měsíce, tak to trvá. Odjížděli jsme opojení a zamilovaní a úžasné je, že nám to zůstalo.”
Stáňa

AKTUÁLNÍ KURZY ŠKOLY ŠTASTNÉHO PARTNERSTVÍ

1008

Láska & polarita

10.8. 2022 - 14.8. 2022Váňův Statek – Dubovice, Pelhřimov
Podpořte ve vztahu vášeň a přitažlivost! Stejně jako jóga pomáhá srovnat tělo, jóga vztahu pomáhá partnerům nalézt rovnováhu mezi vášní a přitažlivostí, a hlubokou láskou a porozuměním.
2511

Retreat pro páry online

25.11. 2022 - 27.11. 2022Z pohodlí vašeho domova - online přes ZOOM
Vneste více radosti, lásky a harmonie do Vašeho vztahu a zamilujte se znovu (nebo ještě více) do svého partnera. Nový online program pro páry, které si přejí do fungujícího vztahu vnést víc jiskry a porozumění i pro ty, které procházejí partnerskou krizi.