ŠKOLA ŠTASTNÉHO PARTNERSTVÍ

Kurzy pro páry

Vede Richard Vojík s Denisou Říha Palečkovou
Intimní kurzy pro páry a milence, kteří mají nebo chtějí mít skvělé partnerství. V těchto kurzech si zlepšíte komunikaci, pochopíte vzájemnou polaritu a naučíte se techniku vědomého milování.

Výuka probíhá formou výkladu. Vše intimní se odehrává na hotelových pokojích.
Kurzy jsou pro úplné začátečníky i pro velmi pokročilé.

ZAMILUJTE SE ZNOVU NEBO JEŠTĚ VÍCE DO SVÉHO PARTNERA

„Velký dík Denise a Richardovi, za jejich otevřenost, pochopení, za pocit bezpečí. Začínám přepisovat vlastní kapitolu týkající se sexu.“
Kačka
„Konečně jsem pochopil věci, o kterých jsme se v mládí doma, ani ve škole neučili. Věci tak důležité pro život a tak opomíjené školským systémem.“
Tomáš
„Jako bych se znovu zamilovala a i když už uběhly skoro dva měsíce, tak to trvá. Odjížděli jsme opojení a zamilovaní a úžasné je, že nám to zůstalo.”
Stáňa

AKTUÁLNÍ KURZY ŠKOLY ŠTASTNÉHO PARTNERSTVÍ

Rituál splněných přání
2912

Rituál splněných přání SILVESTR 2021/22

29.12. 2021 19:00 - 1.1. 2022Váňův Statek – Dubovice, Pelhřimov
Jak si přát, aby se sny plnily? Jak posílit své vize a nechat plout strachy a přesvědčení, které našeptávají, že „to“ není možné? V novoročním Rituálu splněných přání si můžeš ve dvojici či sám posílit svá přání pro následující období.
Rituál splněných přání
0701

Rituál splněných přání PO SILVESTRU 2022

7.1. 2022 19:00 - 9.1. 2022Váňův Statek – Dubovice, Pelhřimov
Jak si přát, aby se sny plnily? Jak posílit své vize a nechat plout strachy a přesvědčení, které našeptávají, že „to“ není možné? V novoročním Rituálu splněných přání po Silvestru si můžeš ve dvojici či sám posílit svá přání pro následující období.