Jak otevřít sebe a ženu lásce, vášni a hloubce skrze „vědomý“ vztah?

Online kurz (nejen pro muže) JAK SBALIT VLASTNÍ ŽENU

SEX JE MNOHEM VÍC, NEŽ JEN DOVNITŘ A VEN

Pojďte se inspirovat učením o tom, jak být ve vztahu s vášní, láskou a hloubkou, kterou obvykle mají páry na začátku vztahu.
Naučte se, jak i vy můžete vybudovat silnější polaritu, divokost a hloubku ve vztahu i v ložnici.
Zažijte Richardův humorný a zemitý přístup, kterým mužům překládá nepochopitelný ženský jazyk.

Platnost této stránky vyprší za:

Právě teď máte příležitost získat kurz za 3.490 Kč 2.490 Kč

Pokud jste žena a nejste spokojená ve vztahu, je tento kurz skvělým dárkem pro vašeho muže.
Richard za vás vysvětlí to, co se snažíte už dlouhou dobu sdělit a váš muž to nechápe.

JE TENTO KURZ PRO VÁS?

 • Jak ve vztahu vytvořit polaritu a vášeň?
 • Jak být ve své mužské síle a přitom nezraňovat ženu.
 • Jak se pomocí ženy chránit před chybami, které bys přirozeně dělal.
 • Jaké jsou skutečné rozdíly mezi muži a ženami na duševní a intimní rovině?
 • Jak nejlépe podpořit sebe a partnera ve vztahu plném hloubky a vášně.
 • Máš problémy s ženskou energií?
 • Nestačí ti jen jedna žena?
  Nedokážeš jít se svojí ženou do hloubky?
 • Jak využít vztah pro spirituální vývoj muže.
 • Velký tah – tajná technika z Taoismu.
  Jak dosáhnout celotělového orgazmu.
 • Jak prohloubit milování tak, aby se stalo božským nástrojem pro prožitek extáze?

5 LEKCÍ S INSPIRACÍ,
JAK SE SPOLEČNĚ OTEVŘÍT LÁSCE A ŽIVOTU

Vědomý sex

Je nejšťastnější a nejdůležitější lekcí online programu. Dostanete návody, jak správně otevřít ženu pro sex. Připravit ji tak, aby se jí to líbilo a plně si ho užila.

Polarita mezi mužem a ženou

Jak sbalit skoro jakoukoliv ženu závisí právě na polaritě. Probuďte lásku a vášeň. Jak na to se dozvíte právě v části nazvané polarita.

Jak zvládnout temné stavy ženy

Umíte si představit, že budete milovat, i když vám vaše žena něco vytýká nebo není spokojená? Využijte její temné stavy při sexu i v pilování vašich cílů.

Erotická masáž ženy

Joni masáž. Ve videu uvidíte muže, který velmi pomalu a citlivě masíruje celé tělo ženy. Je to jen malá ukázka toho, co dokáže se ženou dotek.

Erotická masáž muže

Jemná a citlivá masáž pro prohloubení vztahu s vaší ženou a zcitlivěním penisu. Masáž je skvělá jako příprava na vědomý sex nebo návod na hezký večer.

Bonus

Technika komunikace podle indiánského učení. Je to technika, která má revoluční přístup ke komunikaci muže se ženou, a přitom je stará mnoho století.

Platnost této stránky vyprší za:

Právě teď máte příležitost získat kurz za 3.490 Kč 2.490 Kč

Co na kurz říkají účastníci?

„Richard mi o ženách, vztazích a polaritě předal za krátký čas víc, než jsem poznal sám za svůj život. Kurz je pro mě základem, aby nejenom muži, ale i ženy poznaly mužský svět a muži ten ženský. Našel jsem zde spoustu odpovědí a inspirace, jak udělat moji ženu, a tedy náš vztah hlubší, krásnější a naplněný. Děkuji ti, Richarde.“
Dalibor Bílek
„V kurzu nás s partnerkou nejvíc zaujala lekce "Temné stavy ženy", kde Richard popisuje, jak zvládat emoční stavy partnerky. Kurz krásně vysvětluje rozdíly mezi mužským a ženským světem a ukazuje, jak rozdíly vnímat a reagovat na ně. Skvělé jsou především konkrétní příklady.“
Jindřich
„Online kurz je uctění ženské přirozenosti. V jednoduchosti a lehkosti ukazuje ženám, že jsou v pořádku přesně takové jaké jsou. Ukazuje ženám, jaký vztah a muže by mohly mít a jak naplněný život by mohly žít.
Mužům kurz přináší vysvětlení a návod na ženskou duši. Je to kompas, jak se vyznat v tak komplikované bytosti jako je žena. Pro mě osobně to bylo krásné připomenutí toho, že už nechci žít v kompromisech. Že jsem naprosto v pořádku se vším, co ke mně patří a že si zasloužím muže, který mi rád věnuje svoji energii a pozornost. Připomněl mi, že můžu mít stovky informací, ale pokud je nežiju ve svém každodenním životě, tak se nikdy nic nezmění.
Děkuji Richardovi, že tento pohled a návod na ženu vytvořil. Doporučuji ho všem ženám i mužům.
Simona Janisová
„Keď som hľadal riešenie nezhôd v milostnom živote, narazil som na kurzy Richarda a Denisy. Po prvom kurze sme sa dokázali so ženou vzájomne otvoriť, komunikovať omnoho viac než na dovtedajšej úrovni. Pre mňa, ako účastníka niekoľkých živých seminárov, bol online kurz dobrým opakovaním. Dozvedel som sa však aj nové veci, napríklad detailne vysvetlené techniky, ktoré na kurzoch spomenuté boli, ale nie v takom detaile. Takže aj účastníkom živých kurzov doporučujem :).“
Jožo

KDO VÁS KURZEM PROVEDE?

Ing. Richard Vojík CSB

Učitel a průvodce, autor kurzu
Jeho vášní je pomáhat lidem zažívat štěstí, vášeň a radost v jejich životech a partnerství. Richard přináší stěžejní informace o partnerství a sexu, o kterých se v mládí doma, ani ve škole nemluví. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a lehce pochopitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech. S Richardem se nikdy nenudíte.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU JEDNÉ Z LEKCÍ

Sex není jen dovnitř a ven!

Sex je důležitá kapitola a ovlivňuje mnoho věcí ve vztahu.
Ve videu se dozvíte, jak je rozdílné vnímání sexu u mužů a u žen a jak toho využít ve prospěch vašeho vztahu.