UMĚNÍ DOTEKU
KURZ PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

Víkend plný relaxace, radosti, hravosti a láskyplné blízkosti

Masáž je plná úcty a citlivosti. Pomáhá zbavit se studu, zamilovat si vlastní tělo a oslavovat ho jako chrám duše. Dotek podporuje tělo i duši, otevírá, posiluje vztahy.

Probuď v sobě bytost, která miluje a cítí.

Tento kurz je otevřený i pro DĚTI všech věkových kategorií – od mimin po puberťáky 🙂 (pro děti máme připravený i hrací koutek s hlídáním).

Co se naučíš a zažiješ?

  • Úvod rituálu Umění doteku a sled kroků pro pestrou a hravou masáž těla.
  • Olejovou masáž, masáž horkými žínkami, masáž kůží a peřím.
  • Náš rituál masáže má blahodárné účinky na psychiku a zdraví. Osvěžuje mysl, ozdravuje tělo a rozsvěcí duši.

Na kurzu vytváříme bezpečnou atmosféru, kde se můžeš věnovat objevování a rozvíjení vnímání svého těla. Vše probíhá v chráněném prostředí, mezi lidmi s otevřeným srdcem. Odneseš si zkušenosti a prožitky, které trvale obohatí život tvůj i tvých blízkých.

Jak můžeš techniky z kurzu použít?

Citlivý dotek podporuje uvolnění a otevření těla pro posílení naší základní životní síly. Rituál Umění doteku můžeš upravit podle situace a využít mnoha způsoby:

  • jako smyslný rituál mezi partnery;

  • jako respektuplný nástroj uctění třeba i zcela cizího člověka;

  • jako dárek a hravý způsob kontaktu mezi vámi a vaším dítětem či dětmi;

  • mezi přáteli;

  • pro léčení dospívající dívky s anorexií;
  • pro uvolnění, potěšení a rozvíjení smyslnosti...

DOTEK patří mezi naše základní životní potřeby. Dotek a fyzický kontakt jsou základním nástrojem pro vyjadřování pocitu lásky a získávání pocitu, že jsme milováni.

Z různých důvodů se tomuto instinktu bráníme a už první kontakt po příchodu na svět není matčino bříško a prso, ale studené lékařské nástroje a mechanický dotek v gumových rukavicích. Narušení této prvotní potřeby tělesné blízkosti vede na straně miminka i matky k pocitu bolesti a dezorientace, kterou umě potlačíme určitým uzavřením se a odcizením.

V průběhu života pak sbíráme další série zranění, kdy se namísto blaženého rozpuštění se v kontaktu a lásce sevřeme do napětí a izolace. Často to pak děláme již zcela automaticky a zapomeneme, že by to mohlo být i nějak jinak.

Začátek za

TERMÍN AKCE

Zahájení: 28. 7. 2023 v 19:00
Ukončení: 30. 7. 2023 ve 14:00

MÍSTO KONÁNÍ

Váňův Statek – Dubovice
Dubovice 28
Pelhřimov, 39301, ČR

Telefon: +420 702 064 104
www.vanuv-statek.cz

Reference účastníků

Jsem zpět v realitě. Je mi krásně. 10 dní na kurzu celostní smyslné masáže bylo plných emocí a důležitých uvědomění a skvělých lidí. Měli by to absolvovat všichni, kdo chtějí znát své tělo a porozumět tělu svého partnera. V mém životě přišly tyto informace a prožitky v pravý čas.
Kateřina

Kurzem vás provedou

Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a srozumitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Denisa Říha Palečková

Mezinárodně uznávaná učitelka pracující v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a celostních (tantrických) masáží. Její učení je inspirované tantrou, taoismem, quodoushkou, sexological bodywork, buddhismem, jógou, různými formami práce s tělem a nedirektivními formami psychoterapie… a vlastní životní zkušeností.

Informace ke kurzu

Termín:  28. 7. – 30. 7. 2023
Kurzovné:
Dospělý:  4.500 Kč + ubytování a strava 2.720 Kč
Miminka:  zdarma
Dítě 2 - 10 let: 1.500 Kč + ubytování a strava 1.200 Kč
Dítě 11 - 16 let: 2.500 Kč + ubytování a strava 1.800 Kč

Ubytování: 
V penzionu Váňův statek, Dubovice u Pelhřimova ve dvou a vícelůžkových pokojích.

Strava:
Snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře výběr z několika jídel (masitá i bezmasá strava).
Začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem.

Částka za ubytování a stravu je splatná v hotovosti na místě poskytovateli ubytování.

Příplatek za pokoj s vlastním sociálním zařízením: 1.000 Kč za pokoj na celý pobyt.


PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Pro vyplnění přihlášky budete přesměrováni na stránku denisaarichard.cz

Reference účastníků

„Nejlepší dovolená ever!!! Po nezapomenutelném novoročním rituálu s Denisou a Richardem jsem dlouho přemýšlela, že bych se s něma opět vypravila na nějaký kurz. A vzhledem k tomu, že jsem byla v poslední době zacyklená v určitých situacích, ze kterých jsem neviděla cestu ven, bylo řešení nasnadě a já se rozhodla pro 10denní transformační dovolenou alias výcvik celostní smyslné masáže. A že to byla teda řádná nabíjející jízda s mnoha aha momenty! Energie bylo během kurzu tolik, že jsem spala každý den asi 4 hodiny a přesto jsem samou energií nikdy nemohla usnout a budila se každý den ještě před zvoněním budíku. Byl to naprosto úžasný stav, který si musím zařadit i do normálního každodenního provozu.“
Veronika