TRANSFORMACE - Emoce

Když není život tak, jak chci 

Kurz zaměřený na vzorce , které si neseme.
Jak žít štastný a naplněný život.
Proč nám roky nejde v životě ukotvit to co si přejeme, ikdyž máme pocit, že známe cestu.

Naše potlačené emoce nám brání v prožívání našich vysněných partnerství, splnění našich přání a hlavně i zdraví.

Tlouštka, absence partnera, chudoba a další věci s kterými sme nespokojení. To je důsledkem našich hlubokých traumat..

Zbav se vzorců, které tě drží zpátky.

Pokud chceš hlouběji prozkoumat vlastní vzorce a inspirovat se, jak nastoupit cestu ke šťastnému životu, pak je TRANSFORMACE PRO TEBE 🙂

ZKUS SI UPŘÍMNĚ ODPOVĚDĚT NA TYTO OTÁZKY

 • Máš méně financí pro život, než potřebuješ?
 • Neplní se ti cíle, i když pro jejich splnění velmi pracuješ?
 • Máš nevyčištěný vztah s otcem/matkou?
 • Chybí ti pravý vztah?
 • Máš problém s přijímáním? Stále jen dáváš a nevrací se ti energie zpět?
 • Nadváha/ podváha?
 • Lenost, neschopnost nebo naopak stres a tlak na výkon?

Pokud na kteroukoliv otázku odpovíš ANO, je tato skupina pro tebe.

Témata, na kterých budeme pracovat

 • Tělo a zdraví
 • Vztahy a partnerství
 • Chybové vzorce
 • Vnitřní strach se otevřít lásce, životu a partnerovi

Bude zde dostatek času na vaše otázky. Součástí skupiny je společné posezení, kde tvoříme silná přátelství, inspirujeme se a propojujeme naše životy.

ZAČÍNÁME ZA:

TERMÍN AKCE

Zahájení: 13.12. 2024 v 19:00
Konec: 15.12. 2024 v 15:00

MÍSTO KONÁNÍ:

Váňův statek - Pelhřímov

Reference účastníků

Ahoj Richarde, kurz transformace mi dal to, co jsem zrovna potřeboval, a to byly ženy. Než jsem jel na kurz, tak jsem nevěděl, jestli opravdu už chci od rozchodu s manželkou poznávat jiné ženy. Na kurzu se jasně ukázalo, že jo. Užíval jsem si tu ženskou energii. Hodně mě zaujalo téma ženské nevěry. Nejvíc mě dostala konstelace rozchodu Romana s Lenkou. Odjížděl jsem z kurzu celkem rozbitý. Ale v autě jsem dostal euforii a zjistil jsem, co je mým cílem a smyslem života. Pokračuji ve své cestě, kterou jsem začal sám, pak jsem absolvoval online kurz, pak Uvolni svou sílu a Transformace mě zase posunula dál. Po transformaci daleko lépe komunikuji se ženami. Zlepšil jsem si výrazně vztah s kolegyněmi v práci.
Jirka 2020

Transformací vás provede

Richard Vojík

Je učitel a průvodce. Vede kurzy osobního a partnerského rozvoje. Pomáhá měnit lidem vědomí sebe sama a zlepšit jim život a vztahy s partnery. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným, humorným a srozumitelným způsobem. Lidé ho milují pro jeho humor a zároveň hloubku informací, které předává na kurzech.

Informace ke kurzu

Kurzovné 4.800 Kč

Kurzovné nezahrnuje náklady na ubytování a stravu.

Harmonogram

Pátek 13.12. 2024 ve 20:00 - neděle 15. 12. 2024 do 14:00

Registrace začíná v pátek v 18 hodin, v 19 hodin je večeře, program začne krátce po 20:00.

Místo

Váňův statek, Dubovice 28, 393 01 Pelhřimov

Ubytování a strava

Pokoj se sociálním zařízením + plná penze: 2750 Kč 

Pokoj bez sociálního zařízení + plná penze: 2550 Kč 

Spaní ve vlastním stanu + plná penze: 1950 Kč

Strava formou švédských stolů (masitá i vegetariánská)

PŘIHLÁŠKA NA KURZ  

Reference účastníků

Na kurzu se mi líbila celková atmosféra a společné sdílení. Pomohl mi ve vnímání sebe, své síly. Naučil jsem se nemít v rozporu své dvě polohy a nadchla mě úžasná meditace! Po absolvování všeho se cítím svobodně a báječně, zároveň mi přinesl uvědomění, nad čím bych ve svém životě mohl popřemýšlet a změnit.
Michal, 2017
Ahoj Richarde, je toho opět tolik, co bych chtěla napsat. Seděla jsem teď pár minut před obrazovkou a přemýšlela, čím vůbec začít. Toto byla moje třetí Transformace. Každá byla úplně jiná, každá mi pomohla s něčím jiným. Tato pro mě byla nejvíc v extrémech, kdy jsem si zažila i hodně horké "chvilky", ale na druhé straně i hodně krásné okamžiky. Objevilo se mi v souvislosti s tímto seminářem jedno hodně ukryté téma, hodně těžké trauma z dětství. Myslela jsem si, že ho dokážu dořešit, ale dalo mi to natolik zabrat, že jsem to prostě fyzicky nezvládla a musela jsem pokorně uznat, že to nedám. Na druhou stranu se kousek odloupl, to rozhodně! Krásný zážitek a cítím, že je stále je na čem pracovat. Moc ráda jezdím na tyto semináře už i kvůli lidem, se kterými se tam potkáváme pravidelně. Cítím se tam s nimi snad jako nikde jinde v tom krásném propojení, objímání a v lásce. Teď se cítím velmi zvláštně, jako vlastně vždy krátce po kurzu. Těším se, co bude, co přijde, něco se uzavřelo i v mém životě, a také se otevřely nějaké nové možnosti. Určitě to nebyl můj poslední kurz u Richarda a těším se na další. Marie K.
Marie, 2018
Sraz hustých mužů byl pro mě první kurz u Richarda a musím, říct, že jet na něj, bylo moje nejlepší rozhodnutí roku 2017. Velká skupina mužů, společné sdílení problémů, techniky práce s emocemi a první zkušenost s meditací. Připadal jsem si jak Alenka v říši divů. Dnes mám za sebou celou mužskou cestu, která mi totálně změnila pohled na život a otevřela mi cesty, které jsem dříve neviděl. Upřímně říkám, pokud chlapi váháte, zkuste to risknout, nebudete litovat.
Tomáš, 2017