REFERENCE

CO O NAŠICH KURZECH A SEMINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ SE JICH JIŽ ZÚČASTNILI?

Reference Sraz hustých mužů

Reference Buddhabar

Reference Muž, sex a vztah

Reference Uvolni svou sílu

Na kurzu jsem především poznal partu úžasných chlapů, kteří přišli plni odhodlání posunout svůj život kupředu. Jejich příběhy pro mě byly a stále jsou inspirací. Bylo mi ctí s nimi sdílet čas, stejně tak jako být nedílnou součástí řešení jejich trápení. Byli mi zároveň úžasným zrcadlem a pevnou oporou. Přesto, že mě meditace a osobní rozvoj provázejí už od dětství, poznal jsem úplně nové techniky. Energie, která při nich přišla, pro mě byla úplně nová, nespoutaná, zdravě agresivní, plná tvůrčího potenciálu. Povolil jsem si být takový jaký jsem. Po kurzu jsem plný tvůrčí energie, jiný, odhodlaný, silný. Vědomé “Tady a teď” mě provází každý den. Nechávám věci volně plynout a ony se řeší samy – v osobním životě i v práci.
Honza Stankovič, 9.8.2016
Ahoj Richarde, píšem až po tak dlhej dobe od Hustých mužov, no dosť veľa vecí sa udialo, dotváralo a stále sa to mení s mojím už iným pohľadom. Tvoj kurz ma veľmi posunul, myslel som si že ja mužskú skupinu nepotrebujem, no dosť výrazne som sa mýlil. Potrebujem a potrebovať budem a čo je dobré, že už viem kam sa možem obrátiť a s kým možem zdielať svoje pociti, nálady, negativitu a všetko s tým spojené.
Ľubo, 15.12.2017
Richard má skvělý přístup a celý kurs byl pro mě obrovským přínosem. Kurs mi pomohl se uvolnit tak, že vlastně to vše patří k mužské síle. Spát klidně na zemi, ulovit si jídlo… Co se mi líbilo: Richardův přístup, koncepce, bezpečný prostor, sdílení s ostatními…
Petr, 13.6.2016
Kurz se mi líbil jako celek. Líbila se práce s energiemi a s mozkem. Dal mi další pohled na sebe, další možnost, jak se sebou pracovat. Děkuji a jsem za to vděčný. Bezprostředně po semináři jsem byl ohromně nabitý silnou energií, ze které jsem dlouho mohl čerpat. Děkuji. Vzkaz lidem, co to ještě nezažili: Chceš poznat sebe trochu víc? Chceš trochu víc umět zacházet se svým tělem? Tedy dýchání, pohyb? Tak absolvuj tuto Mužskou cestu a navíc je tam úžasný Richard, který to vede.
Jirka, 12.5.2016

Reference Transformace

Reference Otec a syn

Co si odnasam z muzskych kruhov… Richard Vojik meni spolocnost k lepsiemu, boli tu muzi od 15 do seniorov a kazdy si odniesol niekolko silnych zazitkov. Takze muzi, ak zo sebou chcete naozaj nieco robit, najst svoj smer, silu, stravit cas medzi vedomymi muzmi atd, mate dalsiu sancu na konci roku!
Peter, 13.6.2016
Ahoj Richarde, chtěla bych vám poděkovat za to, že jste se na Váňově statku postarali o mého syna Daniela. Člověk by prý neměl mít očekávání… Já jsem měla přání, aby se probudil. Myslím, že se to podařilo :-). Nejen, že by se rád v září účastnil chození po uhlících, ale cestou domů řekl: “Ono to asi není tak jednoduchý, aby při tom bylo oběma dobře.” (Asi nepoužívám úplně přesná slova, ale myšlenku to vystihuje.) Děkuji tedy za všechny dívky a ženy, které Daniel ve svém životě potká :-).
Hanka, máma 15letého Davida, 12.5.2016

Reference Retreat pro páry

V září jsme s Vámi byli na Retreatu pro páry a nadchlo nás to. Líbil se mi Váš nenucený přístup, Denisy ženskost, Richardův humor. Cítila jsem se pak tak VZNEŠENĚ, ŽENSKY, ČISTĚ, PŘIROZENĚ.
Lucka, matka (33), 14.6.2016
Vůbec jsem si nedokázala představit, že by se manžel se mnou účastnil jakékoliv akce typu seminář pro páry a už vůbec ne něčeho, jako dělá Deniska s Richardem. Ale stalo se, byli jsme v Pepitě…! Bylo to skvělé a od té doby se u nás doma dějou zázraky. Úplně nám to vlilo novou energii a moc si ho vážím a oceňuji za to, jak tam do toho šel… Děkuji!
Jana, 14.6.2016
Víkend s Richard Vojíkem Vášeň, Láska, Touha na Váňově statku: Jedním slovem – Síla. Muži přijeli z mužského výcviku, mezi asistenty byl i šaman Ivo Janeček, velký srdcař. Richard Vojík byl vědomý, přítomný a v srdci. Pro mne úžasně léčivé. Silné setkání s muži, kteří byli mužské síle a zároveň v srdci. Plně přítomni. Muži, kteří nehráli hry a nemastili si své ego. Stejně tak ženy byly v léčivé energii, aniž by si potřebovaly něco dokazovat. Bylo toho jako nádherná symfonie. Děkuji vesmíru, přítomným mužům a sobě, že jsem se zúčastnila a dostala tak ohromný dárek. Děkuji.
Petra Cibulková, 17.10.2016
Richarde a Deniso, setkání s Vámi na Retreatu pro páry koncem září na Slapech, bylo pro náš vztah s partnerkou velmi důležité. Přesto, že jsme neměli zkušenosti s žádnou jinou podobnou školou, bylo to přesně ONO. Konečně jsem pochopil věci, o kterých jsme se v mládí doma, ani ve škole neučili. Věci tak důležité pro život a tak opomíjené školským systémem. Byli jste pro mě první, opravdoví, životní učitelé. Děkuji, že jste a hluboce se klaním Vašim vědomostem. Děkuji, že své vědomosti předáváte dál tak přirozeným a lehce pochopitelným způsobem. Otevřeli jste mé srdce a naplnili ho láskou.
Tomáš, technolog (35), 14.6.2016

Reference Core touch I

Reference Core touch II

Moc děkuju za úžasných 10 dní intenzivního výcviku tantra masáží – byla to pro mě hodně zajímavá zkušenost a moc jsem si to užila. Myslím, že se mi tam splnil můj sen – dostala jsem tolik lásky a pozitivních zpětných vazeb jako nikdy předtím… A to mě hodně posílilo v tom, že nejspíš opravdu jsem na správné cestě a má smysl v tom pokračovat. Bylo fakt nádherný a já ještě pořád překypuju láskou a doufám, že mi to vydrží co nejdéle.
Zuzka, 13.6.2016
Jsem zpět v realitě. Je mi krásně. 10 dní na kurzu celostní smyslné masáže bylo plných emocí a důležitých uvědomění a skvělých lidí. Měli by to absolvovat všichni, kdo chtějí znát své tělo a porozumět tělu svého partnera. V mém životě přišly tyto informace a prožitky v pravý čas.
Kateřina, 13.6.2016
Série tantrických masáží mi dala mnoho hezkého do života, změnila zcela mé vnímání sexuality. Pocítila jsem sílu, čistotu a nevinnost naší sexuální energie. Ukázala mi cestu, kterou jsem dlouho hledala. Cestu k poznání sama sebe a k nekonečným možnostem, které se skrývají v mém těle a čekaly jen až je objevím, probudím a začnu používat pro blaho svého života.
Monika, 13.6.2016
Kurz byl pro mě silným zážitkem a byl fakt dobrej, asi jsem lepší kurz zatím nezažil 🙂 Líbila se mi celá koncepce kurzu – kombinace povídání, meditace i silový cvičení. Nečekal jsem, jak silné emoce ve mě vyvolá závěrečná meditace a že objetí s chlapem bude tak silný a potřebný pro mě. Z kurzu jsem si odnesl například vědomí, že když budu chtít v životě něčeho dosáhnout, tak že musím přestat s leností a vydat se svoje vize realizovat, nebo prostě být jen aktivní. Nemusí to být nic velkýho.
Jirka, 30.4.2018
O semináři s Richardem můžu říct… Chlapská společnost, jednoduché techniky, nabuzení energie. Obohatil mě o nové kámoše, se kterými se dá o všem mluvit. Jsem nabitý a lehce se mohu dobíjet. Chceš na sobě něco změnit? JDI DO TOHO!
Fanda, 12.5.2016
Vrátil se mi domů jiný muž! Děkuji!
Tereza, 13.6.2016
Kurz výbornej. Zajímavých věcí spousta. Pro mne bylo asi nejvíc to společenství kvalitních, otevřenejch a přímejch chlapů. Jak se to povedlo dát dohromady, uvolnit to a otevřít naše srdce. Báječný bubnování a šamanský transovní tanec. Výborné byly meditace (zajímavý stav vědomí za krátkou dobu), šamanské techniky… Jsem posílený ve svém uvědomění, ve svém chlapství, posílený na další cestu.
Petr H., 12.5.2016
Byl jsem, viděl jsem, vnímal jsem a jednal jsem! Na mužské semináře Richarda Vojíka jezdím téměř pokaždé a i nyní jsem dostal také slušnou porci informací pro vědomého muže. Doporučuji 🙂
Josef, 13.6.2016
Velice se mi líbil mužský přístup Richarda, ačkoliv mi to jako ženě úplně nesedlo, ale líbila se mi komunikace směrem k mužům, což jsem viděla na tom svém, který začal najednou všechny souvislosti chápat a ukazovat se v úplně jiném světle. Pochopila jsem, proč vznikla celá naše manželská krize. Kurz byl vtipný. Zjistila jsem, že zdaleka nejsme tak otevření, jak jsme si mysleli. Suma sumárum bylo to strašné, ale ve 100% pozitivním smyslu. Několikrát jsem musela vystoupit ze své komfortní zóny. Začala jsem konečně “vidět” mého manžela, znovu jsme zapálili plamen naší lásky a ačkoliv se nejednalo o kurz retreat pro páry, tak nás to rozhodně pošouplo na tu pravou cestu šťastného manželství. Zjistili jsme, na čem rozhodně musíme zapracovat a už se těšíme na retreat a možná i dovolenou v Thajsku příští rok. 🙂
Květa Šálková, 12.5.2016
Mužská cesta mne praštila do očí 🙂 Získal jsem zážitky na půl roku dopředu. Spousta dílků skládaček zapadla na své místo. Pochopil jsem svého otce, konečně mi došla příčina ženských útoků ve vztahu. Užil jsem si atmosféru (skoro až šamanskou z primitivních kmenových rituálů) a viděl, co si sám provádím, když nekomunikuji se svým limbickým systémem. Cítím se skvěle, poněkud (více) úderněji a zároveň otevřenější. I přítulkyně si všimla… (prý – Co to tam s Tebou udělali…?)
Milan, 12.5.2016
Na kurzu se mi líbila celková atmosféra a společné sdílení. Pomohl mi ve vnímání sebe, své síly. Naučil jsem se nemít v rozporu své dvě polohy a nadchla mě úžasná meditace! Po absolvování všeho se cítím svobodně a báječně. Zároveň mi přinesl uvědomění, nad čím bych ve svém životě mohl popřemýšlet a změnit.
Michal, 12.5.2016
Na Buddhabaru i na Mužské síle byla asi nejsilnější ta esence mužské síly, kde v současné době se už chlapi kolektivně moc nesetkávají, a když už ano, řeší se sport, auta, ženy… ale určitě ne pocity, emoce, bolesti, starosti, jak tomu je na Richardových kurzech. Trochu paradox je, že po kurzu se cítím smutnější… ale v tom silnější. 3 týdny před kurzem jsme se rozešli s přítelkyní, snažil jsem se tu bolest potlačit, ale na kurzu jsem ji přijal jako svou aktuální součást, rozhodl se na nic si před ostatními nehrát a být opravdový ve své bolesti a smutku…
Martin Š., 12.5.2016
Mužská cesta mne praštila do očí 🙂 Získal jsem zážitky na půl roku dopředu. Spousta dílků skládaček zapadla na své místo. Pochopil jsem svého otce, konečně mi došla příčina ženských útoků ve vztahu. Užil jsem si atmosféru (skoro až šamanskou z primitivních kmenových rituálů) a viděl, co si sám provádím, když nekomunikuji se svým limbickým systémem. Cítím se skvěle, poněkud (více) úderněji a zároveň otevřenější. I přítulkyně si všimla… (prý – Co to tam s Tebou udělali…?)
Milan, 12.5.2016
Mužská skupina s Richardem Vojíkem mi přinesla další pohled na sebe, další možnosti, jak se sebou pracovat. Bezprostředně po semináři jsem byl ohromně nabitý silnou energií, z které jsem dlouho mohl čerpat. Děkuji.
Jiří Dvořák, 12.5.2016
Těžká chřipka… Opravdu heavy… Už třetí den jsem úplně odpojen od energie, nemám sílu vstát ani z postele. Tak se přes kyvadlo dívám, jak moc to souvisí s tím, co člověk na kurzu podstoupil, čím tam prošel (čištění, přepis limbického otisku…). Kyvadlo říká, že ano – je tam souvislost. Některé techniky pro mě byly hodně silné – především ta závěrečná meditace na přepis limbického otisku. Absolutně dokonalý, smekám před tím a smekat budu. Nádherně sestavený, interpretace úžasná – špičkově ses do toho položil. Zkrátka a dobře – další výborný kurz. Srdečné díky.
Petr Horáček, 12.5.2016
Odvezl jsem si z kruhu vyřešené mužské kořeny a navíc se cítím jinak. Jsem jistější, pevnější a více v sobě. Ve vztahu k mé partnerce na první pohled možná není nic vidět, nicméně je to tak, že teď jí tulím k sobě, zatímco dříve jsem se tulil k ní 😉 Děkuji ti, Richarde, že nám dáváš příležitost a sobě, že jsem ji využil.
Vlastík, 12.5.2016
Po kurzu se cítíme se báječně – já srším energií, Jarek slastně vyspává, běží u něj transformace vztahu k vlastnímu tělu, k němuž měl vštípeno maminkou, že je “bakané”, zvláště jeho kontaktní část… Maminka už sice dávno nežije, ale její základní softwarové aplikace ano. Je to velká úleva cítit a prožívat, jak padají “do koše”, jedna za druhou. Tvůj kurz je skvělý uvolňovák buněčné paměti. To, co jsme u Jarka naháněli tři roky – puk, a bylo jasné a zřejmé, co se musí zpracovat, aby došlo ke změně.
Hanka, 12.5.2016
O kurzu jsem se dozvěděl od mých skvělých sousedů, kteří už se nemohli koukat na to, jak se plácám životem po rozchodu s přítelkyní. Na semináři se mi líbilo, že všechno bylo naprosto přirozené a už nikdy nebudu takové akce považovat za “jiné lidi”. Obohatilo mě to vírou v lepší budoucnost. Uvědomil jsem si, že mám okolo sebe skvělé lidi, které jsem si neuvědomoval. Naučilo mě to být lepším člověkem a už se nevracet k věcem, které se už staly. Poznal jsem kromě Richarda i partu zajímavých lidí a řekl bych, že snad i sám sebe 🙂 Kurz mě obohatil o neskutečně velkou porci naděje a optimismu. Bezprostředně po kurzu se mi nechtělo zpět do práce 🙂 Ale po prvním dni jsem zjistil, že už jsem duševně úplně jinde než všichni ostatní. Co se od té doby po kurzu děje? Je toho spousta 🙂 Od udobření s mým otcem, po zpověď mého šéfa, který po mě dupal 12 let a před týdnem se mi najednou sám od sebe omluvil. Také se najednou kolem mne točí spousta žen, což potěší 🙂 Doporučil bych to každému, kdo není líny něco udělat sám pro sebe. Byl jsem celý život absolutně nedůvěřivý vůči takovým typům seminářů a kurzů, ale nechal jsem se vyhecovat a jsem za to teď moc rád 🙂
Marínek, 12.5.2016
Kurz mi pomohl rozproudit vnitřní sílu. Podpořil mě a dodal mi odvahu zavolat, odpustit a poděkovat Tátovi, což byl důležitý krok pro nás oba k prohloubení našeho vztahu otce se synem. Cítím se teď uvolněnější a zároveň ve své síle. Další práci na sobě si užívám s větší chutí a lehkostí.
Michal, 12.5.2016
Občas jsem od mého 13letého syna slýchala: “Mami, ty mě neposloucháš… Mami, ty mě nevnímáš….” Na začátku adventu, kdy doma zdobíme stromeček, abychom si jej co nejvíce užili, se to zlomilo 🙂. Syn byl v obýváku, koukal se na film Mission impossible. Já jsem strojila stromek, doprala mi pračka, takže jsem odbíhala pověsit prádlo, v kuchyni rozdělaná večeře, vyndávám vysavač z kumbálu, že přeluksnu předsíň po třpytkách… Jsem v předsíni a syn přepíná TV na jiný program. Říkám mu: "Nepřepínej to, já to sleduju" (na TV se téměř nekoukám, film jsem nikdy neviděla). “Haha, to ti tak, mami, věřím 🙂…”, tak jsem mu odvyprávěla poslední repliku… ”Kecáš, jak to víš… “. Sedla jsem k PC, dohledala na YouTube, přednášku mého úžasného učitele Richarda Vojíka o rozdílnosti vnímání mužů a žen a pustila ji mému synkovi. Po 20 minutách přednášky mi povídá: “Mamiiii… vy ste šílený…” Jsme :), a já Ti děkuju, Ríšo, že jsi to uměl mému synovi tak krásně vysvětlit :). Teď, když se nadechuje, že mi zase řekne mami, ty mě nevnímáš, tak to spolkne a poví: ”Jo, vy to máte vlastně jinak” a pokračuje v hovoru, protože ví, že ho vnímám :). Děkuju.
Eva Schmidtová, 12.5.2016
Bezprostředně po kurzu jsem se cítila obohacená o zkušenost, kterou mi nabídl poslední večer a den. Procítila jsem obrovský rozdíl mezi „dáváním a přijímáním“ a „dáváním a přijímáním“ v egu. Naplno jsem si zvědomila, co si chci do svého života přivolat dál a co již chci pustit a čeho se chci vzdát. Prožila jsem si krásná setkání – setkání duší, srdcí a těl. Za všechny jsem vděčná a s láskou jsem je přijala. Potvrdila jsem si, že je nadbytečné si kazit tyto prožitky vínem a že je lépe mít nezastřenou mysl. Přišla jsem si na to, že mou vášní je milovat a přijímat všechny své vášně a objevovat nové. Richarde, myslím, že máš obrovský dar lidi inspirovat, podpořit je v „akci“, cítíš energie, tělesnost… Snad máš pro tyto věci vrozené schopnosti (získané nejen díky samostudiu, vzdělávání, seberozvoji aj.). Z tohoto důvodu jsem chtěla jít jen na Tvůj kurz – „méně mluvit, více cítit“.
Monika Kamas, 12.5.2016
Keď sa povie vášeň a sloboda, tak prvé čo človeka napadne je vášeň k partnerovi a sloboda vo vzťahu. Na tomto kurze to ale nebolo len v tomto kontexte. Ak máte pocit, že vám chýba vášeň, kurz je samozrejme pre vás ako stvorený. Ale ak máte pocit, že máte vášne a slobody dostatok, príďte sa pozrieť, zažiť Richarda, vychutnať si cvičenia a uvidíte, že máte stále priestor kam sa posúvať. Budete odchádzať s vášňou k životu, ku všetkému, slobodný od svojich strachov a pripútanosti…
Čierny Tulipán, 12.5.2016
Líbí se mi být s tolika otevřenými lidmi, v bezpečném prostředí, v prostoru na vyblbnutí i puštění emocí, jakýchkoli. Top byla pro mne asi meditace – vnitřní síla, muž a žena a jejich dary. Je krásné si vzpomenout na podobu své vnitřní síly, přivolat ji a vidět ji běžet, letět vedle sebe. Kdykoli. Je tu se mnou 🙂 A dary pro mne byly také velkým AHA momentem. Srdce a tamburínka, jako symbol hudby a tance. Kamarád mi řekl něco ve smyslu: “Ptáš se, proč se ti už poněkolikáté takhle zjevil tanec? Tanec je vášeň, svoboda, krása, ženskost – všechno, co tě teď přitahuje.” Krásně to vystihl. Má pravdu. Po kurzu se cítím uvolněně, odpočatě, s pocitem, že VÍM. Vím, co a jak, a že to bude všechno dobré, že všechno půjde tak, jak budu chtít 🙂 Aneb když se chce, všechno jde. Nemusím se ohlížet na ostatní, co oni chtějí ode mne, ale můžu si jít svou cestou. Neustále mi bliká v hlavě vykřičník, že k tomu všemu je potřeba poslouchat svoje tělo, resp. se to znova naučit ho poslouchat, a neignorovat ho.
Slávka, 12.5.2016
Po kurzu se cítíme se báječně – já srším energií, Jarek slastně vyspává, běží u něj transformace vztahu k vlastnímu tělu, k němuž měl vštípeno maminkou, že je “bakané”, zvláště jeho kontaktní část… Maminka už sice dávno nežije, ale její základní softwarové aplikace ano. Je to velká úleva cítit a prožívat, jak padají “do koše”, jedna za druhou. Tvůj kurz je skvělý uvolňovák buněčné paměti. To, co jsme u Jarka naháněli tři roky – puk, a bylo jasné a zřejmé co se musí zpracovat, aby došlo ke změně. Hanka
Hanka, 12.5.2016
Moc děkujeme za nádherný a inspirující víkend… Za posledních pět dní jsme se ženou promilovali více času než za posledních pět let!!!! Neuvěřitelné. Ještě jednou moc díky. Máme to ale, Deniso s Richardem, krásnou práci!
Pavel a Jitka, 14.6.2016
Cítím se taková očištěná. Bylo to pro mě jako iniciační rituál.
Martina, 13.6.2016
Chci touto cestou Denise a Richardovi moc poděkovat za jejich kurzy, určitě se zúčastníme dalších a všem je vřele doporučuji. S manželem se nám otevřel nový svět a to jsme na začátku…
Monika, 13.6.2016
Nejlepší dovolená ever!!! Po nezapomenutelném novoročním rituálu s Denisou a Richardem jsem dlouho přemýšlela, že bych se s nima opět vypravila na nějaký kurz. A vzhledem k tomu, že jsem byla v poslední době zacyklená v určitých situacích, ze kterých jsem neviděla cestu ven, bylo řešení nasnadě a já se rozhodla pro 10denní transformační dovolenou alias výcvik celostní smyslné masáže. A že to byla teda řádná nabíjející jízda s mnoha aha momenty! Energie bylo během kurzu tolik, že jsem spala každý den asi 4 hodiny a přesto jsem samou energií nikdy nemohla usnout a budila se každý den ještě před zvoněním budíku. Byl to naprosto úžasný stav, který si musím zařadit i do normálního každodenního provozu.
Veronika, 13.6.2016
Všem moc doporučuji jakýkoli seminář či jinou akci Denisa Richard. Po jejich absolvování už prostě nikdy nebudete stejní jako dřív! Prožijete radost, lásku, pocity napojení a sdílení, ale i bolest, pláč a lítost. Kombinace těchto silných vjemů nás dokázala probudit a cítit obrovský vděk a pokoru. Najednou prostě víte, kdo jste a proč jste na tomto světě! Děkuji za obrovské množství dárků, které jsem dostala.
Hanka, 13.6.2016
Po kurzu se cítím zpozitivněná, mám víc energie a mnohem nižší návrat úporných myšlenek. Jsem radostná, ochotněji komunikující s dítětem. Jsem natěšená na své koníčky a realizaci plánů. Co bych o kurzu řekla přátelům? Především je to bezpečný způsob, jak na sobě pracovat a dát svému životu nový impulz, když jste nešťastní, trápí vás nekvalitní vztahy ve vaší rodině, trápíte se, že jste nepochopení svými nejbližšími a vrací se vám vzpomínky na minulé křivdy. Tento kurz vám pomůže.
Anna, 13.6.2016
Pocity radosti a štěstí jsou nepopsatelné. Nejsou slova, která by je v plné míře vystihla. Jsem šťastný a chtěl bych se od Vás naučit, jak předávat štěstí druhým. Mám Vás všechny moc rád.
Stanislav, 13.6.2016
Byla jsem utrápená a ještě cca týden před začátkem kurzu jsem zvažovala návštěvu psychiatra a užívání psychofarmak. Bála jsem se lidí, svobody projevu, hlídala jsem se. Z dětství jsem si ještě nesla vzpomínky na odtažitost ostatních dětí kvůli mému originálnímu jménu, a tato obezřetnost a pocit jakoby „objektu pozorování“ mi trvaly ještě první tři dny na kurzu. Nevěřila jsem, že mě může neuvěřitelně zpozitivnit pouhý pobyt mezi lidmi, kdy stačí, aby měli společný zájem, tedy zkvalitnit svůj život.
Babet, 13.6.2016
Absolvovala som 10 dňový kurz CSM a možem potvrdiť, ze môj zivot po ňom je neporovnateľný.
Jana Kollárová, 13.6.2016
Je to RESTART a jsem za něj NESKUTEČNĚ VDĚČNÁ – děkuji!!
Radka, 13.6.2016
Kurz nás oba posunul o neuvěřitelný kus dál a my to chceme rozvíjet a šířit. Každý sám pro sebe a zároveň pro nás pro oba.
Lucka a Kuba, 13.6.2016
Jestliže by někdo uvažoval o smyslných (tantrických) masážích a váhal by, tak bych jej chtěla podpořit v jeho rozhodnutí a vydat se cestou 10denniho kurzu Celostní smyslné masáže u Richarda Vojíka a Denisy Říha Palečkové. Lepší dovolenou jsem nemohla zažít! Skvělé místo, úžasný program, perfektní společnost. Neopakovatelné prožitky, poznávání sama sebe, překračování svých hranic, navázání hlubokých přátelských vztahů, otevřenost a láska. Jsem vděčná, že jsem mohla něco takového zažít a bezpochyby se mi tento prožitek vryje do mé paměti po zbytek života. Restart mého dosavadního života. Děkuji všem účastníkům za vytvoření skvělé atmosféry a těším se na další setkání!
Lucie, 22.11.2016